جزییات خبر کانون


کسب افتخار فعالان کانون‌های فرهنگی دانشجویان دانشگاه تهران در جشنواره ملی رویش

 1400/03/22 |  ثبت کننده : دبیر کانون

۴ دانشجو و کانون فرهنگی دانشگاه تهران در نهمین جشنواره ملی رویش افتخارآفرینی کردند.
 
به گزارش دفتر ارتباطات و امور رسانه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ ۴ دانشجو و کانون فرهنگی دانشجویان دانشگاه تهران در نهمین جشنواره ملی رویش افتخارآفرینی کردند.
 
کانون نیکوکاری والعصر باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران توانست مقام کانون برگزیده در میان کانون‌های اجتماعی فعال در زمینه‌ فعالیت‌های خیریه و عام‌المنفعه کشور را به دست آورد.
 
همچنین کانون همیاران سلامت روان دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران نیز مقام شایسته تقدیر کانون‌های اجتماعی، زمینه‌ پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی را به دست آورد.
 
میلاد بذرافشان، دانشجوی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران نیز در رشته فرش توانست مقام برگزیده را کسب کند. همچنین امیرحسین راحمی، دانشجوی دانشکده‌ الهیات و معارف اسلامی دانشگاه نیز توانست جایزه‌ مسئولیت اجتماعی، یادواره‌ شهید حسین علی‌مرادی را به دست آورد.
 
گفتنی است؛ جایزه مسئولیت اجتماعی، به یاد دانشجوی فداکار و فعال حوزه‌ کانون‌های اجتماعی و امور خیریه دانشگاه تهران و دانش‌آموخته دانشگاه علامه‌طباطبایی، شهید حسین علی‌مرادی، به افراد و گروه‌های فعال در این حوزه اهداء می‌شود.
 
آیین اختتامیه نهمین جشنواره ملی رویش، چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ با حضور دکتر علی ربیعی، سخنگوی دولت و دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به میزبانی دانشگاه علامه‌طباطبایی برگزار شد.