کرسی آزاداندیشی با عنوان «مهاجران افعانستانی در ایران؛ چالش‌ها و راهکارها» برگزار می‌شود


 1401/02/24 |  تعداد بازدید : 423 بار


ششمین کرسی آزاداندیشی با عنوان  «مهاجران افعانستانی در ایران؛ چالش‌ها و راهکارها» روز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

به گزارش امور سامانه‌ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ کرسی‌های آزاد اندیشی در راستای نهادینه سازی آزادی بیان و تضارب آراء، با رعایت اخلاق و منطق گفت و گو و ایجاد فرصت قانونی و عادلانه برای عرضه آزادانه آراء، دیدگاه‌ها و سوالات پیرامون موضوعات سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی جامعه و با رویکردهای مختلف در دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

ششمین کرسی آزاداندیشی با عنوان «مهاجران افعانستانی در ایران؛ چالش‌ها و راهکارها» روز دوشنبه 26 اردیبهشت ماه از ساعت 10 تا 12 با حضور دکترمحمدجلال عباسی شوازی استاد جمعیت‌شناسی دانشکده علوم اجتماعی و دکتر پویا علاءالدینی دانشیار توسعه و سیاستگذاری اجتماعی دانشکده علوم اجتماعی برگزار خواهد شد.

محورهای نشست:

-علل، روند و الگوها

-وضعیت اقتصادی و اجتماعی

-سیاست‌ها و راهکارها

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند از طریق اتاق مجازی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به نشانی https://vroom.ut.ac.ir/cul و شبکه اینترنتی دانشگاه تهران به نشانی https://tv.ut.ac.ir/live اقدام کنند.

شایان ذکر است؛ اعضای هیئت علمی جهت بهره‌مندی از امتیاز ماده ۱ آئین‌نامه ارتقا مشخصات و نام دانشکده خود را تا قبل از برگزاری نشست به پست الکترونیکی معاونت فرهنگی و اجتماعی به نشانی Cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.

انتهای خبر/