اطلاعیه کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران


 1400/09/22 |  تعداد بازدید : 595 بار


کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای ملاک نشریه فعال را اعلام کرد.

به گزارش امور سامانه‌ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران طی اطلاعیه‌ای ملاک نشریه فعال را اعلام کرد.

متن اطلاعیه به شرح زیر است:

با سلام و احترام

نظر به مصوبه شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی و طبق تبصره ۲ مکرر ماده ۱ شیوه نامه برگزاری انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاهی در کمیته‌های ناظر بر نشریات دانشگاه‌ها و شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، ملاک نشریه فعال، ثبت در سامانه جامع نشریات دانشجویی apmsrt.ir است.

کلیه صاحبان امتیاز، مدیران مسئول و سردبیران هرکدام به صورت مجزا اطلاعات کامل نشریه خود را در سامانه جامع نشریات دانشجویی apmsrt.ir ثبت کنند.

بعد از ثبت در سامانه کد ملی شخص به ایمیل studentpress@ut.ac.ir ارسال شود تا توسط کارشناس نشریات دانشجویی تأیید شود و ثبت نهایی صورت پذیرد.

بعد از دریافت پیامک تأیید نهایی، مدیر مسئول باید با مراجعه به سایت، فایل نشریات و گواهی شرکت در دوره را بارگذاری کند. کلیه مدیران مسئول نشریات موظف هستند فایل نشریات خود را حداکثر تا پایان آذرماه سال جاری به ایمیل studentpress@ut.ac.ir ارسال کنند.

شایان ذکر است؛ مدیران مسئول نشریاتی امکان شرکت در انتخابات کمیته ناظر، شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی و جشنواره تیتر و هر گونه فعالیت و اجازه نشر نشریه را خواهند داشت، در صورتی که اطلاعات کامل نشریه خود را در سامانه جامع نشریات دانشجویی apmsrt.ir ثبت کرده باشند، در غیر این صورت نشریه غیرفعال اعلام می‌شود.