جلسه هماهنگی «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» برگزار شد


 1400/07/19 |  تعداد بازدید : 163 بار


جلسه هماهنگی «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» امروز یکشنبه 18 مهرماه برگزار شد.

به گزارش امور سامانه‌ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ جلسه هماهنگی «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» با حضور دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران امروز یکشنبه 18 مهرماه برگزار شد.

دکتر زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در این جلسه اظهار کرد: تاکنون 159 اثر از حوزه‌های مختلف به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است و تا قبل از 30 مهر لازم است آثار به صورت اولیه از نظر دارا بودن شرایط مطابق شیوه‌نامه جشنواره بررسی شود.

وی با اشاره به اینکه به دنبال آن هستیم جلسات داوری پس از ارزیابی اولیه به صورت حضوری برگزار شود، گفت: جداول ارزیابی مدیران و کارشناسان برتر در حوزه فرهنگی و اجتماعی برای واحدها ارسال شده است تا پیشنهادات خود را اعلام کنند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران بیان کرد: روز گذشته بخشنامه‌ای برای واحدها ارسال شد تا پیشنهادهای خود را تا روز سوم آبان برای بخش برنامه‌ای جشنواره ارسال کنند. محورهای برنامه‌ها با اولویت تشکل‌های دانشجویی و بین دانشکده‌ای است.

دکتر زارع چاهوکی با تاکید بر اینکه ارسال آثار به «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» از 15 مرداد ماه آغاز و تا 30 مهرماه ادامه دارد، ادامه داد: در این جشنواره کلیه دانشگاهیان دانشگاه تهران، انجمن‌های علمی دانشجویی، کانون‌های فرهنگی و نشریات دانشجویی می‌توانند شرکت کنند. بازه زمانی آثار قابل ارسال به این جشنواره، آثار تولیدی از اول خرداد 1399 تا 30 مهر 1400 می‌باشد.   

«سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» با شعار «ترویج فرهنگ دانشگاهی؛ اخلاق حرفه‌ای و مسئولیت‌پذیری اجتماعی» از 16 تا 19 آبان ماه 1400 با برنامه‌های متنوع فرهنگی و در بخش‌های رقابتی برگزار می‌شود.

شایان ذکر است؛ «سومین جشنواره فرهنگ دانشگاه تهران» به‌‌منظور ارائه تصویری درست و کامل از فضای فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، تجلیل و قدرشناسی از فعالان فرهنگی، معرفی آثار برجسته فرهنگی خلق شده توسط دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی و ترغیب دانشگاهیان به مشارکت جدی‌تر در حوزه فرهنگی و اجتماعی دانشگاه؛ با هدف توسعه کمی و کیفی فرهنگ در نماد آموزش عالی کشور برگزار خواهد شد.

تشکل‌های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان و دانشگاهیان دانشگاه تهران می‌توانند با مراجعه به سامانه culfest.ut.ac.ir مطابق شیوه‌نامه (دریافت از اینجا) حداکثر تا 30 مهر ماه آثار خود را ارسال کنند.