سومین جلسه کارگروه گرامی‌داشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس برگزار شد


 1400/06/28 |  تعداد بازدید : 146 بار


سومین جلسه کارگروه گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در روز شنبه 27 شهریور ماه برگزار شد.

به گزارش امور سامانه‌ها و روابط عمومی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران؛ سومین جلسه کارگروه گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با حضور دکتر محمدعلی زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی و دکتر رحمت ا... الهیاری، مدیر کل امور دانشجویان و کارکنان شاهد و ایثارگر و مشارکت فعال اعضای کارگروه در تالار امیر کبیر روز شنبه 27 شهریور ماه برگزار شد.

دکتر زارع چاهوکی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش‌های انجام شده در برگزاری گرامی‌داشت دفاع مقدس و اظهار کرد: حداکثر استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی در برگزاری مراسم و اطلاع رسانی‌های لازم باید مورد توجه قرار گیرد.

وی ادامه داد: در طراحی و برگزاری برنامه­ها و تولید محتوا باید تلاش کنیم ارزش­ها و جلوه­های بی­بدیل تلاش، ایثار، اخلاص و از خودگذشتگی ایام دفاع مقدس را به­طور دقیق به نسل جوان معرفی کنیم.

دکتر اللهیاری دبیر کارگروه در این جلسه گفت: دانشگاه تهران نقش بی‌بدیلی در دفاع مقدس داشته است و با حضور دانشگاهیان دانشگاه تهران اعم از دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه برگ زرین دیگری به سوابق وزین دانشگاه اضافه شد.

وی با اشاره به اینکه نقش دانشگاه تهران در گرامی‌داشت دفاع مقدس و زنده نگه داشتن مسیر ایثار و شهادت بی بدیل و الگوی سایر مراکز آموزشی و دانشگاه‌ها است، تاکید کرد: برای برگزاری این مراسم تمام تلاش مان به کار گرفته می‌شود تا مراسمی در شأن دانشگاه، ایثارگران و دفاع مقدس برگزار شود.

در ادامه جلسه مهندس جمشیدی گزارش کوتاهی از فعالیت‌های انجام شده در خصوص اجرای مصوبات جلسات قبل ارائه کرد. سپس آقای عزیزی فرمانده بسیج حوزه مقاومت کارکنان گزارشی از روند هماهنگی‌های برگزاری مراسم ارائه کرد. همچنین مهندس شیرزادیان شهردار ناحیه ۲ منطقه ۶ شهرداری، آمادگی شهرداری منطقه برای هر گونه کمک و همکاری در برگزاری مناسب‌تر مراسم گرامی‌داشت دفاع مقدس را اعلام کرد. در ادامه جلسه اعضای کارگروه پیشنهادهای خود را برای برگزاری هرچه مطلوب‌تر مراسم ارائه کردند که با بررسی‌های لازم تصمیمات مقتضی گرفته شد.

شایان ذکر است؛ جلسه کارگروه با حضور مسئولین و نمایندگانی از اداره کل امور دانشجویان و کارکنان دانشگاه، مقاومت بسیج کارکنان شهدای دانشگاه، نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه، اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، اداره کل روابط عمومی دانشگاه، اداره کل حراست و شهرداری ناحیه ۲ منطقه ۶ شهرداری برگزار شد.

انتهای خبر/