فراخوان کار دانشجویی

فراخوان همکاری دانشجویی با اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به منظور استفاده از توان دانشجویان دانشگاه تهران و توسعه حوزه‌ تولیدات فرهنگی و هنری، از دانشجویان علاقه‌مند در تخصص‌های زیر به صورت کار دانشجویی و پروژه‌ای دعوت به همکاری می‌کند.

۱. مسلط به نرم‌افزاهای ویرایش و تدوین فیلم (افترافکت، پریمیر، ادیوس و …)

۲. فیلمبردار

۳. صدابردار

۴.مدیریت اطاق فرمان (کارگردان برنامه‌های زنده)

علاقه‌مندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ رزومه خود را به نشانی الکترونیکی این اداره کل به آدرس cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.


فراخوان جذب دانشجو-خبرنگار در دانشگاه تهران منتشر شد

اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در راستای انعکاس و اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای پردیس‌ها و دانشکده‌های دانشگاه تهران به ویژه در حوزه دفاع از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد، رساله دکتری و سایر رویدادهای علمی و فرهنگی از دانشجویان علاقه‌مند به حرفه خبرنگاری دعوت به همکاری می‌کند.

برای متقاضیان به ‌‌عنوان دانشجو-خبرنگار در قالب طرح کار دانشجویی تخصصی (کاردات) بعد از گذارندن دوره‌ آموزشی، کارت دانشجو-خبرنگار صادر شده و متناسب با رشته تحصیلی هر کدام از دانشجو-خبرنگاران به دانشکده/پردیس مربوط معرفی خواهد شد.

گفتنی است، متقاضیان حداقل باید دو نیمسال تحصیلی تا دانش آموختگی‌شان باقی مانده باشد. همچنین اولویت با دانشجویان عضو تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان دوره دکتری خواهد بود.

متقاضیان می‌توانند درخواست خود را با تکمیل جدول زیر به همراه روزمه کاری حداکثر تا ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، به نشانی Cultural@ut.ac.ir ارسال کنند.


فراخوان جذب دانشجویان همکار در بخش اجرایی دومین دوره‌ مدرسه تابستانی بین ‌الملل دانشگاه تهران

اداره کل امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در نظر دارد دومین دوره‌ مدرسه تابستانی بین ‌الملل دانشگاه تهران را برگزار کند. دانشجویان علاقه‌مند به همکاری در برگزاری این رویداد با اولویت اعضای انجمن‌های علمی دانشجویی یا کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه تهران می‌توانند حداکثر تا ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ درخواست خود را با تکمیل فرم پیوست به همراه رزومه به آدرسcultural@ut.ac.ir ارسال کنند. متقاضیان باید دارای شرایط زیر باشند:

۱-دانشجوی دانشگاه تهران باشند؛

۲-به مکالمه به زبان انگلیسی مسلط باشند (ارائه‌ مدرک آیلتس بالای ۶ در قسمت Speaking یا تافل بالای ۲۰ در قسمت Speaking یا ارائه درخواست مبنی بر مصاحبه شفاهی)؛

۳- سابقه اجرایی لازم در اجرای برنامه در سطح پردیس/دانشکده، دانشگاه، استانی، ملی و … داشته باشند؛

۴- بتوانند وقت لازم برای امور اجرایی برنامه را تخصیص داده و دارای روحیه‌ کار تیمی باشند.

بعد از بررسی درخواست‌ها و با توجه به نیاز بخش‌های مختلف این رویداد، متقاضیان واجد شرایط به همکاری دعوت خواهند شد.

ارسال شده در