اطلاعیه مهم ستاد برگزاری دومین جشن دانش‌آموختگی متمرکز دانشگاه تهران

.
.

.

به اطلاع کلیه دانش آموختگان محترمی که برای حضور در دومین جشن متمرکز دانش‌آموختگی دانشگاه ثبت‌نام کرده‌اند می‌رساند:

بر اساس گزارش قبلی سازمان هواشناسی روز شنبه تاریخ ۲۲ اردیبهشت، هوای تهران نیمه ابری پیش‌بینی شده بود. لذا مقدمات برپایی این مراسم در روز یاد شده و در فضای باز دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه مهیا شد.

متأسفانه امروز (سه شنبه ۱۸ اردیبهشت) گزارش سازمان هواشناسی نشان داد که در این روز، و دو روز منتهی به آن، هوای تهران بارانی و همراه با رعد و برق خواهد بود و عملاً امکان برگزاری جشن دانش آموختگی با بیش از ۳ هزار تن مهمان در فضای باز وجود ندارد. همچنین بررسی‌های انجام شده مشخص نمود که در صورت بارندگی علاوه بر خطرات ناشی از رعد و برق، مهمانان عزیز با مشکلات فراوانی روبرو خواهند شد و کیفیت برنامه نیز متأثر از آن خواهد شد.

لذا ستاد برگزاری با دو گزینه روبرو شد: اول؛ به تعویق انداختن برنامه و دوم؛ تغییر مکان برگزاری برنامه.

با توجه به اینکه بسیاری از شما عزیزان برای حضور در این روز برنامه‌ریزی کرده بودید، و خصوصاً بخش عمده‌ای از شرکت کنندگان، از شهرهای دور و نزدیک میهن عزیزمان بوده و برای حضور بلیت‌های خود را از قبل تهیه کرده بودند، و نیز تعدادی از دانش‌آموختگان محترم از دیگر کشورها برای شرکت در جشن اعلام آمادگی نموده بودند، برگزارکنندگان به این جمع‌بندی رسیدند که تغییر زمان برنامه باعث ایجاد زحمت بسیار برای شما عزیزان شده و در برنامه‌ریزی شرکت‌کنندگان خلل وارد خواهد کرد. به این ترتیب تصمیم گرفته شد تا مکان مراسم تغییر یافته و برنامه در فضایی مسقف برگزار شود.

به دلیل تعداد زیاد مهمانان و محدود بودن ظرفیت سالن ورزشی، کل برنامه برای همراهان دانش‌آموختگان محترم به‌طور همزمان از طریق پخش مداربسته بر روی پرده بزرگ در باشگاه دانشجویان در جوار سالن تربیت‌بدنی پخش خواهد شد. از شما عزیزان دانش ­آموخته استدعا می­نماییم امسال بدون همراه به این مراسم تشریف بیاورید. البته برای خانواده­ هایی که مایل به همراهی عزیزانشان باشند به شکلی که ذکر گردید در سالن باشگاه دانشجویان امکانات مناسب برای مشاهده برنامه وجود دارد. لذا:

۱- چنانچه دانش‌آموختگان عزیز با همراه یا همراهان خود در این مراسم حضور یابند، همراهان آن‌ها برای مشاهده همزمان برنامه به باشگاه دانشجویان هدایت خواهند شد.

۲- هزینه ثبت‌نام همراهان بازگشت داده خواهد شد.

۳- از همراهان در باشگاه دانشجویان به صورت رایگان پذیرایی به عمل خواهد آمد.

۴- ساعت و دیگر جزئیات برنامه تغییری نکرده و صرفاً مکان آن به: خیابان انقلاب، دانشگاه تهران، سالن شماره یک تربیت بدنی، منتقل شده است.

۵- چنانچه دانش‌آموخته محترم – به دلیل این جابجایی در مکان برگزاری برنامه – مایل به لغو ثبت نام خود باشد، وجه واریز شده برگشت داده خواهد شد.

.

از توجه شما متشکریم و به دلیل این تغییر ناخواسته در برنامه – که در راستای پرهیز از تأثیر احتمالی شرایط جوی بر مراسم بوده است – پوزش می‌خواهیم.

.

به امید دیدار شما در این برنامه

ستاد برگزاری دومین جشن دانش آموختگی دانشگاه تهران

 

.

.

دانش آموخته عزیز؛

با سلام

دانشگاه تهران به‌عنوان نماد آموزش عالی کشور، در نظر دارد در ۲۲ اردیبهشت سال جاری مراسم جشن دانش‌آموختگان سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ دانشگاه تهران را در یک روز به‌صورت یکپارچه برگزار کند، لذا از شما دانش‌آموخته‌ گرامی برای شرکت در این مراسم دعوت به‌عمل می‌آید. لازم به توضیح است قبل از ثبت‌نام موارد زیر را حتما مطالعه فرمایید.

۱- دانش‌آموخته باید در سال تحصیلی ۹۵ – ۹۶ فارغ‌التحصیل شده باشد.

۲- ثبت‌نام الکترونیکی در وب‌سایت اداره‌کل امور فرهنگی اجتماعی معاونت فرهنگی دانشگاه تهران از ساعت ۸ صبح چهارشنبه ۵ اردیبهشت شروع و تا ساعت ۲۳ جمعه ۱۴ اردیبهشت ادامه خواهد داشت. برای دانش‌آموختگان ثبت‌نام شده، کارت ورود به مراسم صادر می‌شود. حضور در مراسم تنها با ارائه این کارت امکان‌پذیر است.

۳- مراسم جشن شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ساعت ۱۶ در زمین چمن دانشکده تربیت‌بدنی واقع در امیرآباد شمالی، روبروی کوی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

۴- پذیرش در روز مراسم از ساعت ۱۴ (دو ساعت قبل از شروع مراسم)، صرفا با کارت حضور در مراسم آغاز می‌شود.

۵- مراسم ساعت ۱۶ شروع و ساعت ۱۹ به پایان می‌رسد.

۶- هزینه ثبت‌نام برای هر دانش‌آموخته یک صد هزار ریال و به ازای هر همراه تا سقف دو نفر، هر نفر یک صد هزار ریال و هزینه همراه سوم و بیشتر به ازای هر نفر دویست هزار ریال می‌باشد.

۷- در این مراسم فقط دانش‌آموختگان رتبه‌ اول دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد لوح و تندیس دریافت می‌کنند.

۸- دانش‌آموختگانی که تمایل به گرفتن عکس با لباس دانش‌آموختگی دارند، می‌توانند از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت تا چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت از ساعت ۸ صبح  تا ۱۶ با در دست داشتن کارت شرکت در مراسم به باشگاه دانشجویان واقع در خیابان ۱۶ آذر مراجعه کنند.

لازم به ذکر است که لباس دانش‌آموختگی به مراجعه کنندگان تحویل داده خواهد شد. فضای مناسب جهت گرفتن عکس ایجاد شده است. امکان خروج از باشگاه دانشجویان با لباس دانش آموختگی برای عکاسی مقدور نمی باشد. عکاسی بر عهده دانش آموخته یا همراهان می‌باشد.

همچنین جهت رفاه حال دانش آموختگان مقیم سایر شهرها، این امکان برای روز شنبه ۲۲ اردیبهشت از ساعت ۸ تا ۱۳ در محل باشگاه دانشجویان فراهم می باشد.

۹- در صورت داشتن سؤال با ایمیل Cultural@ut.ac.ir مکاتبه کنید.

۱۰- ثبت نام تا ساعت ۱۰ صبح دوشنبه ۱۷ اردیبهشت برای دانش آموختگان ایرانی و بین المللی تمدید شد


.

.

.

ارسال شده در