لوح فشرده موسیقی با عنوان «انجمن فلوت ایران-۱»

.

از مجموعه آثار اعضای هیئت علمی، دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاه تهران (۱۷)

.

تولید: مرکز تولیدات و خدمات فرهنگی اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران

فلوت: مهرداد غلامی

گیتار: مهرداد پاکباز

پیانو: مریم مهربان

سونات برای فلوت و گیتار: مهرداد پاکباز، مهران روحانی

آگنوزی برای فلوت سولو: کیاوش صاحب نسق

بالاد برای فلوت و پیانو: محمدرضا تفضلی

صدابرداران: حامی حقیقی، کاوه عابدین

میکس و مستر: حامی حقیقی

مترجمین: مهرداد غلامی، آذین موحد

مدیر تولید: مهدی تجلی

سال انتشار: ۱۳۹۵

.

شرح:

مجموعه حاضر، پایان‌بخشِ دوران تحصیلِ من در تهران و اولین تجسمِ ایده‌ای است که سال‌های سال از بدو ورود به فضای موسیقیِ جدی در نوجوانی داشته‌ام. ایده‌ای که آغازِ آن با حضور در محافلِ هنری بخصوص گروهِ موسیقی تهران شکلی قوی‌تر به‌خود گرفت.

کار با آهنگسازانِ معاصر، همیشه برای من به مثابه اوجِ هنری است که آن را نوازندگی می‌نامیم. در همه این سال‌ها خوشبختیِ حضور در جمع آهنگسازانِ معاصرِ کشورم به عنوانِ یک دانشجوی مشتاق، همواره همراهِ من بوده است. قطعاتی که با لطفِ بی‌کرانِ اساتیدم در این مجموعه به من تقدیم شدند، گوشه‌ای از این خوشبختی است.

جا دارد که از انجمنِ فلوتِ ایران برای کمک به تحقق این فرصتِ بی‌نظیر برای ضبط و ارائه آثاری با پیش‌زمینه‌های کاملا گوناگون تشکر کنم. همینطور از همراهی دوستِ عزیزم خانم مریم مهربان به‌عنوان پیانیست و استادِ عزیزم دکتر مهرداد پاکباز، که در طول یادگیری قطعات از ایشان بسیار آموختم، سپاس دارم.

این مجموعه پیشکشی است به خانمِ دکتر آذین موحد، به پاسِ همه آموخته‌هایم از ایشان و زحمات بی‌دریغش براى جامعه موسیقى کلاسیک در ایران و ارتقاى هنر نوازندگى در گروه موسیقى پردیس هنرهای زیبای دانشگاهِ تهران.

.

مهرداد غلامی، تیرماه ۱۳۹۵

.

پیشنهاد:

این لوح فشرده شامل ۸ قطعه موسیقی است که شما می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران (۰۲۱۶۱۱۱۲۲۸۰) این اثر را تهیه کنید.

.

قطعه اول با عنوان «حِماسی» را از اینجا دانلود نمایید.

توضیحات آلبوم        جلد آلبوم

.

ارسال شده در