اسامی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت

اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران
در این صفحه هر روز ساعت ۱۲ ظهر اسامی برگزیدگان روز قبل مسابقه کتابخوانی گلچینی ازباغ معرفت (گرامیداشت مقام معلم و نیمه شعبان) قرار می گیرد.

*ضمن تبریک به برگزیدگان گرامی خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید.*
۱.برگزیدگان عزیز می توانند،  از روز یکشنبه مورخ ۹۶/۲/۱۷ در ساعت اداری برای دریافت هدیه خود به اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران (به نشانی: ابتدای خیابان ۱۶آذر، شماره ۱۶، باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران، اداره کل فرهنگی و اجتماعی) مراجعه فرمایند.
۲.در هنگام مراجعه کارت دانشجویی / پرسنلی  و کارت ملی خود را به همراه داشته باشید.


                                                             برگزیدگان نهایی مسابقه گلچینی از باغ معرفت
     گروه     نام و نام خانوادگی             پردیس / دانشکده   امتیاز کل (از ۱۱۰ امتیاز)   مبلغ هدیه (ریال)
استادان مریم قرایلو  موسسه ژئوفیزیک                  ۱۰۲ ۵.۰۰۰.۰۰۰
دانشجویان مارال توتونچی مقدم  پردیس هنرهای زیبا                  ۱۰۱ ۳.۵۰۰.۰۰۰
دانشجویان مهری کرمی  پردیس کشاورزی ومنابع طبیعی                  ۱۰۱ ۳.۵۰۰.۰۰۰
توضیحات: با توجه به اینکه سه نفر فوق بالاترین امتیاز را در کل ۱۱ روز مسابقه کسب کردند و از طرفی دو نفر امتیاز مساوی داشتند لذا طبق نظر شورای مسابقات مقرر شد میزان هدیه این دو نفر یکسان باشد.

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز یازدهم (۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-عبدالله فتاحی- پردیس بین المللی ارس

برگزیده دوم-اصغر مطلب زاده- پردیس بین المللی ارس

برگزیده سوم-رضا فراهانی- پردیس بین المللی ارس


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز دهم (۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-هدی عامری- فنی- برق و کامپیوتر

برگزیده دوم-سهراب محمدی پویا- روانشناسی

برگزیده سوم-مجتبی زهرایی- زبانهای خارجی


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز نهم (۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-علی مرادیان- تربیت بدنی و علوم ورزشی

برگزیده دوم-رسول خدا دوست- اقتصاد

برگزیده سوم-مصطفی هرائینی- جغرافیا


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز هشتم (۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-حسن ورادی اصفهانی- مدیریت طرح های عمرانی

برگزیده دوم-اصغر مطلب زاده- پردیس بین المللی ارس

برگزیده سوم-مستانه رضا صفت بلسبنه- محیط زیست


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز هفتم (۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-محیا فریادرس- اقتصاد

برگزیده دوم-نرگس محمودی- الهیات و معارف اسلامی

برگزیده سوم-رقیه احمدی- اداره کل منابع انسانی و امور رفاهی


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز ششم (۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-علی نوروزی- فنی / شیمی

برگزیده دوم-علیرضا رفیعی- مهندسی معدن

برگزیده سوم-مجید کیاورز- فنی/جغرافیا


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز پنجم (۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-خاتون مهربخش- دانشکده علوم اجتماعی

برگزیده دوم-علی ملک محمدی- دانشکده حقوق و علوم سیاسی

برگزیده سوم-علی کشاورزیان- فنی/برق و کامپیوتر


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز چهارم (۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-سروش صبح خیز- پردیس دانشکده های فنی/ دانشکده عمران

برگزیده دوم-ترکان علیسلطانی- دانشکده عمران

برگزیده سوم-محبوبه عباسی- پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

توضیح: با توجه به اینکه سوال ۹ مسابقه روز پانزدهم به صورت کامل در سایت درج نشده بود،‌ امتیاز آن برای همه شرکت کنندگان منظور شد.


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز سوم (۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-احمد غلامی- پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

برگزیده دوم-صایب گودرزی- پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

برگزیده سوم-علی کعب- پردیس کشاورزی و منابع طبیعی


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز دوم (۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-محبوبه رحیمی- دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی

برگزیده دوم-رقیه احمدی- اداره کل منابع انسانی و امور رفاهی

برگزیده سوم-مهدی پولادوند- موسسه ژئوفیزیک


برگزیدگان مسابقه کتابخوانی،گلچینی ازباغ معرفت – روز اول (۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶)

برگزیده اول-ایوب اویژگان- پردیس کشاورزی و منابع طبیعی

برگزیده دوم-سیدمحمدرضا دادگستر- دانشکده حقوق و علوم سیاسی

برگزیده سوم-محمد عماد – پردیس دانشکده‌های فنی / برق

ارسال شده در