کارگاه آموزشی زبان برنامه نویسی پایتون

photo_2016-11-16_11-58-14

کارگاه آموزشی پایتون،
پایتون در سال‌های اخیر به یکی از اصلی‌ترین زبان‌های یادگیری برنامه نویسی تبدیل شده، سینتکس ساده و سر راست، دیتا تایپ‌های گسترده و مدرن و دستورات قدرتمند و کتابخانه‌های بسیار گسترده و امکان دیباگ کردن ساده، از اصلی‌ترین دلایل این گرایش هستند. در صورتی که با کلمات سینتکس، دیباگ، دیتا تایپ و حتی کلیت برنامه نویسی آشنا نیستید اصلا نگران نباشید چرا که در پایان این کارگاه و دوره آنلاین رایگان پس از، همه آن‌ها را خواهید شناخت.
همچنین پایتون در حال حاضر زبانی بسیار پر استفاده در شرکت‌ها و سازمان‌های معتبری مانند گوگل، یاهو، ناسا، نوکیا، آی بی ام است و بسیاری دانشگاه‌ها و مراکز علمی برای پروژه‌های تحقیقاتی خود از آن استفاده می‌کنند چرا که برنامه پایتون قابلیت اجرا روی کلیه سیستم عامل ها را دارد و برنامه شما به راحتی روی لینوکس، مک، ویندوز و حتی سیستم عامل های تلفن همراه مانند اندروید قابل اجرا خواهد بود. یادگیری پایتون نه فقط شروعی سریع در دنیای برنامه‌نویسی را برای شما به ارمغان می‌آورد که می‌تواند تا رسیدن به مراکز کاری معتبر نیز شما را همراهی کند.
کانون کارآفرینی دانشگاه تهران در راستای گسترش عدالت آموزشی، اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی پایتون نموده است. این کارگاه آموزشی به صورت کاملا رایگان برگزار می شود. همچنین پس از کارگاه کلیه شرکت کنندگان قادر خواهند بود در دوره مجازی رایگان پایتون شرکت کرده و آموخته های خود در این کارگاه را تکمیل نمایند.
از جذابیت های منحصر به فرد این کارگاه حضور جادی میرمیرانی به عنوان استاد می باشد. جادی با علاقه و هیجان از کار در شرکت‌های بین المللی و کشورهای مختلف استعفا داده تا به علاقه اصلی‌ترش یعنی آموزش علوم کامپیوتر بپردازد و امروز این فرصت برای دانشجویان دانشگاه تهران فراهم شده تا از وجود جادی استفاده کنند. شما از طریق لینک زیر می توانید به صورت کاملا رایگان در این کارگاه شرکت کنید.https://evand.com/myevents/pythonw همچنین برای اطلاع از رویدادهای آتی کانون کارآفرینی دانشجویان دانشگاه تهران می توانید از طریق لینک زیر در کانال تلگرام کانون عضو شوید.https://telegram.me/kkarafarini_ut
کانون کارآفرینی دانشجویان دانشگاه تهران

یک دیدگاه