فراخوان نخستین جشنواره فیلم کوتاه دانشجویی IE اسپانیا با مشارکت دانشگاه تهران منتشر شد

دانشگاه IE مادرید با مشارکت دانشگاه تهران فراخوان نخستین جشنواره بین المللی IESFF را منتشر کرد.

فراخوان جشنواره دانشجویی IESFF با تمرکز بر مهارت داستان‌گویی و با رویکرد ویژگی های فردی و تجربیات شخصی فیلم‌سازان و با هدف اتصال تجربیات انسان‌های متفاوت به یکدیگر منتشر شده است.

این جشنواره با هدف ایجاد ارتباطی برای داستان گویی در سراسر جهان، اتصال دنیای کسب و کار و هنر و کشف و معرفی استعدادهای جوان در سه بخش فیلم کوتاه با موضوع آزاد، فیلم کوتاه موضوعی و همچنین فیلم کوتاه اسپانیایی زبان آثار هنرمندان دانشجو را از سراسر جهان دریافت خواهد کرد.

رویکرد بخش موضوعی در فراخوان این جشنواره با عنوان «داستان من، دنیای من» ذکر شده و همچنین در بخش ویژه ای علاوه بر سه بخش اصلی، کلیپ های تبلیغات یک دقیقه ای نیز دریافت خواهد کرد.

مهلت ثبت نام و ارسال آثار به نخستین جشنواره IESFF اسپانیا ۱۰ آذر ۱۳۹۷ بوده و بهمن ۱۳۹۷ به عنوان زمان برگزاری جشنواره در این فراخوان آمده است.

علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند به بخش ثبت‌نام در نشانی filmfreeway.com/iesff مراجعه کرده و نسبت به ارسال اثر خود اقدام کنند.
همچنین متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین این جشنواره به نشانی http://demo.zarbinco.com/iesff/ مراجعه کنند.

گفتنی است، نخستین جشنواره بین المللی IESFF در بهمن ماه سال جاری با مشارکت دانشگاه IE اسپانیا و معاونت فرهنگی دانشگاه تهران و به دبیری شاهین جوادی نژاد برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه