۲۱ اسفند در موزه مقدم، هنرمندان به استقبال جعفرخان می‌روند/ رونمایی از پوستر

چهره‌های تئاتری دوشنبه ۲۱ اسفند با حضور در موزه مقدم دانشگاه تهران به همراه کارگردان و بازیگران «جعفرخان از فرنگ برگشته» از پوستر این اثر نمایشی رونمایی می‌کنند.

رحمت امینی کارگردان نمایش «جعفرخان از فرنگ برگشته» که قرار است از ۳ فروردین ۱۳۹۷ در تماشاخانه سنگلج روی صحنه برود، درباره مراسم رونمایی از پوستر این اثر نمایشی، گفت: جمعی از هنرمندان تئاتر نظیر ایرج راد، داود فتحعلی بیگی، بهزاد فراهانی، اصغر همت، داریوش مؤدبیان، مریم معترف، حسین کیانی، شهرام کرمی، امیر دژاکام و محمد مساوات دوشنبه ٢١ اسفند ساعت ١١ صبح در موزه مقدم تهران گردهم می‌آیند و در آیین استقبال از جعفرخان و رونمایی از پوسترهای این نمایش شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: در این برنامه قرار است با حضور بازیگران نمایش «جعفرخان از فرنگ برگشته» صحنه استقبال از جعفرخان که در نمایش نیز هست، بازسازی شود.

امینی با اشاره به حضور بازیگران نمایش با گریم و لباس مشابه اجرای اثر، گفت: در این مراسم قرار است برخی هنرمندان از ویژگی‌های نمایش «جعفرخان از فرنگ برگشته» صحبت کنند.

بازیگران این اثر نمایشی به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: سارا اللهیاری، نسیم تاجی، بهروز سروعلیشاهی، عرفان صفری، فرامرز قلیچ‌خانی و پدرام (علی) محمدی.

 

یک دیدگاه