فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی عکاسی «نگاه آبی» منتشر شد

فراخوان دومین جشنواره بین‌المللی عکاسی «نگاه آبی» با محوریت مصرف صحیح انرژی و  معرفی انرژی‌های پاک منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره، این رویداد توسط کانون هنر و زیست بوم «دایره آبی» باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران و با حمایت شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت ایران و با هدف معرفی و فرهنگ‌سازی مصرف صحیح انرژی و استفاده از انرژی‌های پاک فراخوان دومین دوره خود را در سطح بین‌المللی منتشر کرد.

این دوره از جشنواره در سه بخش عکاسی حرفه‌ای ملی و بین‌المللی و همچنین عکس‌های موبایلی برگزار می‌شود و شرکت در این جشنواره برای تمامی عکاسان و علاقه‌مندان به عکاسی از سراسر جهان آزاد است.

انرژی‌های پاک، بهینه‌سازی مصرف، هدررفت، آلودگی صنعتی، حمل و نقل، آلودگی هوا، شهر سبز و توسعه پایدار از موضوعات این دوره جشنواره است و آثار نفرات منتخب جشنواره در نمایشگاه‌هایی در ایران و سراسر جهان به شکل هم‌زمان به نمایش در خواهند آمد.

ارسال آثار بخش عکاسی حرفه‌ای به جشنواره صرفا از طریق درگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.BlueCircleGroup.ir امکان‌پذیر است و شرکت‌کنندگان بخش موبایلی می‌توانند با استفاده از هشتگ BvipFest# در شبکه‌های اجتماعی، برای شرکت در جشنواره اقدام کنند.

مهلت پذیرش آثار شرکت‌کنندگان ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ است. نمایشگاه آثار منتخب و مراسم اهدای جوایز این جشنواره در خرداد سال آتی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت متن کامل فراخوان و همچنین آیین‌نامه جشنواره به درگاه اینترنتی این جشنواره مراجعه کنند.

دومین جشنواره بین‌المللی «نگاه آبی» به دبیری مسعود مکاری، در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.

 

یک دیدگاه