افتتاح بخش نمایشگاهی مسابقه عکس «سفر به خانه خدا» در دانشگاه تهران

نمایشگاهی از آثار منتخب مسابقه عکس «سفر به خانه خدا» توسط شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی، هنری، اجتماعی و دینی دانشگاه تهران و مؤسسه فرهنگی رسانه‌ای پارسیان فرهنگ با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی دانشگاه تهران، سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و سازمان زیباسازی شهر تهران، چهارشنبه ۲۵ بهمن، ساعت ۱۴ در «نگارخانه دانشجو» دانشگاه تهران افتتاح می‌شود.

این نمایشگاه شامل عکس‌های حج سال ۱۳۹۶، با موضوعات عزت و کرامت حجاج ایرانی، وحدت در جهان اسلام، عملیات اجرایی حج سال ۱۳۹۶‌، لحظه‌های ویژه عبادی، سلفی بناها و آیین‌ها و استقبال از حجاج در سال ۱۳۹۶ است.

دبیر این مسابقه، احسان محمدی، دبیر شورای هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری و دبیر هنری این مسابقه، مسعود زنده‌روح کرمانی و هیئت داوران آن، افشین شاهرودی، کمال‌الدین شاهرخ و حسن غفاری هستند.

همچنین، جوایز مسابقه عکس «سفر به خانه خدا»؛ تندیس مسابقه، دیپلم افتخار به همراه سفر به عتبات عالیات به سه نفر، دیپلم افتخار به همراه ششصد هزار تومان به سه نفر، لوح تقدیر به همراه چهارصد هزار تومان به سه نفر خواهد بود.

گفتنی است، این نمایشگاه تا ۶ اسفند، از شنبه تا چهارشنبه غیر از روزهای تعطیل از ساعت ۹ تا ۱۶ دائر خواهد بود و آیین اختتامیه نمایشگاه یکشنبه ۶ اسفند، ساعت ۱۷ در باشگاه دانشجویان دانشگاه تهران به نشانی خیابان ۱۶ آذر، جنب کلینیک ۱۶ آذر برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه