جشنواره «هنرهای تجسمی در آموزش دامپزشکی» در دانشگاه تهران

جشنواره‌‌ ملی «هنرهای تجسمی در آموزش دامپزشکی» توسط دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران، انجمن علمی- دانشجویی آناتومی، جنین‌‌شناسی و تکنولوژی تولید مثل دامپزشکی دانشگاه تهران و اتحادیه انجمن‌‌های علمی- دانشجویی کشور، از ۱۴ تا ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

این جشنواره با اهدافی چون جمع‌‌آوری تولیدات مختلف دانشجویان و اساتید در زمینه آموزش دروس دانشگاهی دامپزشکی و رشته‌های مرتبط و هم‌افزایی آنان با ایجاد ارتباط بین گروه‌های مختلف، افزایش سطح کیفی تولیدات آموزشی و معرفی فعالیت‌های آموزشی از دانشگاه‌های مختلف برگزار خواهد شد.

آثار اعلام‌‌شده جهت ارسال به جشنواره می‌توانند در قالب طراحی و نقاشی، اینفوگرافی، مجسمه‌‌سازی، عکاسی و کاریکاتور (بخش ویژه) ارائه شوند. مهلت ارسال آثار تا ۱۰ اسفند اعلام شده ‌‌است.

همچنین بخش حضوری جشنواره که در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ اسفند در دانشکده دامپزشکی دانشگاه تهران برگزار می‌شود، شامل نمایشگاهی جهت ارائه آثار ارسال شده و مسابقه نقاشی روی دیوار و همچین کارگاه‌‌های تخصصی خواهد بود.

برنامه‌ریزی و برگزاری این جشنواره وام‌‌دار پیشینه موفق اجراکنندگان آن در برگزاری جشنواره‌‌ها و دیگر رخدادهای ملی و بین‌المللی است که مؤید این امر، کسب عنوان جشنواره برگزیده کشور برای «جشنواره ملی فیلم‌‌های آموزشی ۳۰۰ ثانیه‌‌ای انجمن‌‌های علمی- دانشجویی دامپزشکی ایران»، انجمن برگزیده کشور برای «انجمن علمی- دانشجویی آناتومی، جنین‌‌شناسی و تکنولوژی تولیدمثل دامپزشکی دانشگاه تهران»، اتحادیه علمی- دانشجویی برتر برای «اتحادیه انجمن‌‌های علمی- دانشجویی دامپزشکی ایران» و پرافتخارترین دانشگاه برای «دانشگاه تهران» در دهمین جشنواره ملی حرکت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان بزرگترین مصاف رقابت علمی- دانشجویی کشور در تمامی سطوح و رشته‌‌ها، بوده ‌‌است.

کانال اطلاع‌‌رسانی جشنواره: t.me/VetArtFest

ارتباط با دبیرخانه و ارسال آثار: t.me/AERTAsso

روابط عمومی جشنواره: ۰۹۳۹۲۹۴۰۷۶۳

 

یک دیدگاه